Суркіс аплодував Ющенкові

2 перегляди
Неділя, 23 січня 2005, 17:30
Григорій Суркіс вважає, що СДПУ(о) і її фракція в парламенті підтримуватимуть Ющенка, якщо його дії будуть спрямовані на поліпшення життя.

Про це Суркіс сказав в інтерв'ю журналістам у неділю після церемонії інавгурації.

Суркіс підкреслив, що якщо дії президента Ющенка, його команди й нового уряду збігатимуться з бажаннями більшої частини українського суспільства, будуть спрямовані на поліпшення рівня життя, а також на поліпшення стану справ у соціальній, технічній, техногенній й іншій сферах, на поліпшення взаємин із сусідами України, такими як Росія, Білорусія, Європейський Союз, то фракція й партія СДПУ(о) підтримуватимуть такі кроки нової влади.

"Якщо якісь дії не збігатимуться з нашим баченням, безумовно, ми будемо в опозиції", - сказав Суркіс, зазначивши, що це нормальна позиція.

Коментуючи саму церемонію, Суркіс, сказав: "Церемонія як церемонія. Сьогодні, напевно, було менше штампів, ніж у минулі рази".

За словами Суркіса, бажано, щоб не церемонія підкреслювала стан тих речей, які є важливими для українського суспільства. "Тепер необхідно від слів перейти до справ", - сказав Суркіс, додавши, що кандидат і його команда мають підтвердити своїми діями, що надії виборців, які підтримали Ющенка, збудуться.

Суркис також підкреслив, що аплодував новому президентові так само, як і весь зал.

"Президент у своїй промові закликав спробувати простягнути руку один одному. Ми будемо простягати руки, коли речі, які були проголошені в промовах кандидата в президенти, а зараз і президента, будуть правильними, спрямованими на те, щоб поліпшити стан життя наших співгромадян", - сказав Суркіс. "Давайте це бажання будемо разом впроваджувати в життя наших виборців", - додав депутат.

Відповідаючи на запитання про те, хто, на його думку, може стати прем'єр-міністром України, Суркіс підкреслив, що не він вирішує це питання, а президент України. За його словами, президент Ющенко має внести на розгляд сесійного залу кандидатуру прем'єр-міністра України, після чого фракція СДПУ(о) вирішуватиме, підтримувати її чи ні, однак, підкреслив депутат, спочатку необхідно знати прізвище кандидата.

Інтерфакс-Україна

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua