Ющенко дав два місяці на пошук убивць Гонгадзе

Вівторок, 25 січня 2005, 16:39
Президент України Віктор Ющенко вимагатиме, щоб розслідування убивства Георгія Гонгадзе завершилося до квітня 2005 року.

"Для мене і мого уряду справа Гонгадзе - це моральний виклик, на який треба давати швидку відповідь", - сказав Ющенко під час відповідей на питання делегатів ПАРЄ після виступу на Парламентській асамблеї Ради Європи.

"Я несу повну моральну відповідальність, і за один-два місяці справа має бути передана до українського суду. І ви побачите публічний розгляд справи в суді", - сказав Ющенко.

Ющенко додав, що під час зустрічі з генпрокурором Піскуном обговорював справу Гонгадзе.

Ющенко повідомив, що протягом останнього місяця до суду уже передано дві справи, "які мають пряме відношення до убивства Георгія Гонгадзе". Однак він не уточнив, про що ідеться.

Ющенко сказав, що на наступному тижні він планує зустрітися з мамою Георгія Лесею Гонгадзе. "Я збираюся прийняти до виконання всі її побажання, які стосуються родини, процедури поховання і інше".

***

Тим часом у вівторок у Раді Європи було поширено звіт щодо затягування розслідування справи Гонгадзе, який підготували Британська спілка журналістів, Міжнародна федерація журналістів, фундація Гонгадзе та Інститут масової інформації.

Доповідач ПАРЄ по Україні Ханне Северінсен повідомила на презентації звіту, що у вівторок зранку було призначено спеціального доповідача ПАРЄ по справі Гонгадзе – екс-міністра юстиції Німеччини Сабіне Лойтойзер-Шарренбергер.

"Українська правда", Страсбург

Повний текст виступу Ющенка читайте тут

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування