Україна отримає від Пінчука та інших олігархів 10 мільярдів

Середа, 26 січня 2005, 10:06
Від перегляду приватизації "Криворіжсталі" та ще кількох підприємств до бюджету надійде близько 10 мільярдів гривень, повідомляє Німецька хвиля.

Про те, що приватизація "Криворіжсталі" буде переглянута, пообіцяв під час візиту до Москви президент України Віктор Ющенко.

Члени його команди додають, що опротестовуватимуть через суд також продаж ще близько десятка підприємств гірничо-металургійної галузі.

Перегляд результатів приватизації торкається не тільки "Криворіжсталі". "Так буде з будь-яким об"єктом, де є конфлікт із законом", - заявив Віктор Ющенко. І додав, що має на увазі лише приватизацію останніх кількох років.

"Ревізії приватизації 1993-1995 років не буде", - запевнив новий президент.

Висловлювання політиків щодо приватизації на "Криворіжсталі" традиційно не коментують. Голова профспілкового комітету Юрій Бобченко каже, що працівники зміну власника не відчули, підприємство працює стабільно.

За будь-якого варіанту вирішення проблеми щодо підприємства профспілки наполягатимуть на збереженні соціальних гарантій для майже 50 тисяч працівників.

Не оприлюднила офіційної позиції і група "Інтерпайп", яка належить Вікторові Пінчуку і є одним із власників комбінату. У прес-службі запропонували дочекатися рішення суду і запевнили, що група виконає законно ухвалене рішення.

Ющенко подбав про Тимошенко, Мороза і Кінаха, а Пінчуку не поталанило

powered by lun.ua