Омельченко не дасть Гавришу завести "маленьку конячку"?

Середа, 26 січня 2005, 18:44
У четвер на сесії міськради Києва буде розглядатися питання про скасування розпорядження про роздавання земель у Пущі-Водиці й Феофанії.

Про це заявив міський голова Олександр Омельченко, передає Інтерфакс-Україна.

Відповідаючи на питання журналістів, мер сказав, що підписав в середу розпорядження, відповідно до якого в четвер "на сесію буде внесена пропозиція призупинити дію розпорядження цієї ж сесії про роздачу земель".

Омельченко підкреслив, що на сьогодні "інвентаризацію земель ніхто не проводив, і жодного гектара, ні однієї сотки розподілено так і не було".

Відповідаючи на питання про те, чому списки людей, між якими буде розподілятися ця земля, були засекречені, міський голова заявив, що "списки ніколи секретом не були", але в той же час нерозголошення особистої інформації є юридичною нормою.

Як раніше в середу повідомив депутат Київради Віктор Іванченко, вартість земель, переданих Київрадою політикам і депутатам міської ради, коштує до одного мільярда доларів.

Нагадаємо, що у ряді ЗМІ з'явилися повідомлення про те, що в жовтні Київрада на пленарному засіданні ухвалила рішення щодо передачі частини території в Пущі-Водиці близько 170 громадянам, серед яких - народні депутати, відомі політики, бізнесмени. Загальна площа цих земельних ділянок становить більше 200 га.

У листопаді міський голова Омельченко не підтвердив цю інформацію. Він також підкреслив, що тожі по Пущі-Водиці "жоден акт на право володіння землею ні кому не оформлявся".

21 січня 2005 року прокуратура Києва порушила кримінальну справу за фактом безгосподарного використання земель лісового фонду в Пущі-Водиці. Кримінальну справу порушено в результаті перевірок використання лісового фонду за ознаками злочинів, передбачених ст. 254 й 246 Кримінального кодексу (безгосподарне використання земель і незаконна вирубка лісу).

Наприкінці січня депутати Гавриш і Шуфрич підтвердили інформацію про безкоштовну приватизацію ними земельних ділянок у Пущі-Водиці, у заповідній зоні під Києвом.

"Я хочу побудувати там будинок, я хочу там поставити паркан, вибачите мене, жити зі своїми дітьми, маленькою конячкою, мати парничок й іноді забувати, що живу в баночці з кислотою", виправдувався тоді Гавриш.

Читайте також:

Київрада роздала землю на мільярд?

Перед виборами Омельченко роздає землю. Гавришу дали 6 гектарів, Шуфричу -3

Гавриш мріє про парничок й "маленьку конячку", Шуфрич - про власний будинок

У Шуфрича шрам від собаки. Він хоче в прем'єри Порошенка

Шуфричу не дадуть побудувати будиночок і корт?

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...
Реклама: