На 5-каналі фільми замінять ток-шоу Вересня

Четвер, 27 січня 2005, 14:50
З 1-го березня 5-й канал має намір перейти на принципово нову сітку мовлення.

Про це розповів "Телекритиці" топ-менеджер 5-го каналу Владислав Лясовський.

За його словами, програми, не пов'язані з інформаційним напрямком і з публіцистикою, художні фільми, "так чи інакше будуть згортатися", тоді як новини будуть розширюватися.

"Тепер ми чітко знаємо, що теза, з якою ми виходили на ринок: "будуємо інформаційний канал" - правильна, і тепер ми, з повною впевненістю, говоримо, що такий канал має право на життя в нашій країні й може мати гарні перспективи для реалізації", - відзначив Лясовський.

"Будуть збільшуватися інформаційні блоки по хронометражу, при можливості подачі інформації в тому вигляді, у якому робимо ми - новини щогодини, новини в розвитку, причетність глядача до того, що відбувається в дану хвилину", - відзначив він.

Лясовський також повідомив, що зараз активно обговорюється формат і концепція авторської програми Миколи Вересня - "ток-шоу, яке саме буде створювати новини в ефірі".

У зв'язку з тим, що багато ведучих підуть на свої проекти, з'являться нові обличчя, обіцяє Лясовский. "Це будуть теж відомі люди, харизматичні особистості", - відзначає він.

Також канал розглядає пропозицію щодо виробництва власних документальних фільмів про історію України, її культуру.

Лясовський пообіцяв, що до березня канал буде технічно переоснащений, оновить і розширить штат.

"Це буде, напевно, єдиний канал в Україні, який буде мати таку кількість супутникових станцій передачі оперативного сигналу. Тобто ми будемо мати можливість у реальному часі передавати глядачеві ту картинку й ту інформацію, що буде відбуватися в будь-якій точці країни", - пообіцяв Лясовський.

"Ми досить реально й критично оцінюємо те, що було досягнуто в період революції й виборів... Як тільки ми вийшли з виборчого марафону й у нас з'явилося більше вільного часу, буквально відразу ж почали проробляти концепцію посилення інформаційного формату мовлення на 5 каналі", - сказав він.

Лясовський також пообіцяв, що канал буде звертатися в Нацраду з телебачення і радіомовлення із приводу збільшення кількості частот мовлення, оскільки канал за останній рік одержав тільки дві й поступається "Україні" і каналу ТЕТ.
powered by lun.ua