Член партії Васильєв не знає прокурора Піскуна

Четвер, 27 січня 2005, 15:21
Геннадій Васильєв вступив у партію "Держава" і вважає в.о. генерального прокурора Святослава Піскуна "далеким від роботи в органах прокуратури".

Про це Васильєв сказав у четвер на прес-конференції.

Висловивши здивування критикою Піскуна на свою адресу як попередника на посаді, Васильєв заявив, що у зв'язку з цим він може зробити висновок, що "ця людина (Піскун) абсолютно ні в чому не розбирається і далека від роботи в органах прокуратури".

"Я не знаю такого працівника органів прокуратури як Піскун. Ця людина здатна лише на деструктивні дії", - заявив Васильєв.

При цьому він додав, що "суто умовно" називає Піскуна генпрокурором, бо "саме перебування на посаді його незаконне".

Призначення Юлії Тимошенко в.о. прем'єр-міністра Васильєв оцінив негативно. "Яким чином я можу ставитися до призначення Тимошенко в.о. прем'єра, якщо при мені Генеральна прокуратура розслідувала ряд кримінальних справ щодо Тимошенко і її оточення, якщо її було оголошено в міжнародний розшук?" – риторично запитав екс-генпрокурор.

Призначення Петра Порошенка секретарем РНБО Васильєв також не схвалює, оскільки вважає це недотриманням принципу розділення бізнесу і влади, про що багато говорилося Ющенком.

Натомість про Олександра Зінченка, призначеного державним секретарем президента, екс-генпрокурор відгукнувся позитивно: "Ця людина заслуговує поваги. Побажаємо йому удачі", - сказав Васильєв.

Васильєв звинуватив нинішнє керівництво Генпрокуратури у "репресіях" проти працівників-вихідців з Донеччини, підкресливши, що при ньому ніякого "засилля донецьких" не було.

Відповідаючи на запитання про його партійну приналежність, Васильєв повідомив, що хоч він "до недавнього часу не був членом жодної політичної партії", зараз він є членом партії "Держава".

Також Васильєв підтвердив, що він "підтримував і буде підтримувати" телеканал "Київська Русь", не уточнивши, в чому полягає його підтримка.

"Українська правда"

powered by lun.ua