Порошенко не проти кандидатури Тимошенко?

Четвер, 27 січня 2005, 22:55
Секретар Ради Національної безпеки і оборони Петро Порошенко заперечує наявність протиріч у команді Ющенка у зв'язку із висуванням кандидатури Юлії Тимошенко на посаду прем'єра.

"Усі - і Костенко, і Порошенко, і Тимошенко, і Зінченко сьогодні зацікавлені в єдності командних дій", заявив Порошенко в інтерв'ю "Українській правді".

На його думку, "сьогодні дуже важливо демократично і узгоджено діяти командою на чолі з Ющенком".

Порошенко повідомив, що в нього нормальні відносини з Тимошенко і "практично щодня вони спілкуються".

Коментуючи заяву депутата Скоморовського про відмову депутатів групи "Солідарність" голосувати за Тимошенко, Порошенко підкреслив , що "кожен депутат має право на свою думку".

"Але фракція такого рішення не ухвалювала. Сам Скоморовський мені заявив, що подібних заяв не було", сказав Порошенко.

За його словами, він особисто звернувся до одного з керівників інформаційного агентства, що поширило новину про це із проханням її анулювати, як таку, що не відповідає дійсності. Однак той спочатку відговорювався, потім посилався на те, що очікує касету, а потім взагалі відключився від зв'язку.

Раніше депутат від групи "Солідарність" Скоморовський заявив, що 18 депутатів групи не братимуть участь у голосуванні за Тимошенко, оскільки, за його словами, вони очікували, що президент висуне Порошенка на посаду прем'єр-міністра.

Пізніше "Солідарність" поширила заяву, де уточнювалося, що рішення про підтримку кандидатури Тимошенко буде ухвалено після того, як з'явиться офіційне подання президента на Тимошенко.

Депутатська група "Солідарність" носить таку ж назву, що і партія, яку очолює Порошенко. До групі входять соратники Порошенка, члени його партії.

Читайте також

Група Порошенка в "Наший Україні" не голосуватиме за Тимошенко

Порошенківці імітують підтримку Тимошенкоpowered by lun.ua