Кінах теж думає, що спори "нашоукраїнців" про Тимошенко тимчасові

П'ятниця, 28 січня 2005, 15:40
Лідер партії промисловців і підприємців Анатолій Кінах впевнений, що кадрові дискусії в коаліції "Сила народу" є тимчасовим явищем.

Про це Кінах повідомив у п’ятницю в ході зустрічі з представниками ЗМІ, повідомляє його прес-служба.

Кінах переконаний, що "кадрова дискусія в коаліції "Сила народу" є проявом складності та напруги "перехідного етапу – коли формуванням влади нової якості, впровадженням у життя програми президента України Віктора Ющенка необхідно підтвердити велику довіру мільйонів громадян".

Як запевнив лідер ПППУ, "для команди Ющенка означені президентом України завдання є пріоритетними, тому немає жодних підстав припускати, що посадові амбіції затьмарять інтереси загальнодержавні та очікування українського народу".

Як зауважив Кінах, команда президента України усвідомлює, що випробування владою не менше складне, а то й відповідальніше, ніж випробування виборами та помаранчевою революцією.

В той же час, він відзначив, що поточне політичне сьогодення вимагає консолідації навколо вирішення нагальних соціально-економічних та політичних завдань, а не люстрації.

"Нам якнайскоріше необхідно вирішувати проблеми складної соціально-економічної спадщини та штучного протистояння в суспільстві по лінії "Схід-Захід, створити умови рівності громадян України перед Законом, незалежно від їх соціального та матеріального статусу", зазначив лідер ПППУ.

У зв’язку з цим, вважає Кінах, слід не допустити початку "полювання на відьом", "політичних" чисток конкурентів, перерозподілу власності.

"Нам треба уникати явищ, які тільки поглиблять соціальну напругу в суспільстві та рівень конфронтації", наголосив він.

powered by lun.ua