ЮЩЕНКО НЕ ПРОБАЧИВ ТИХ, ХТО НАМАЛЮВАВ ЙОГО НАЦИСТОМ

Четвер, 10 лютого 2005, 16:00
Президент України Віктор Ющенко дав всім керівникам районів Донецької області випробувальний строк.

Про це він сказав у четвер, перебуваючи в Донецьку, повідомляють Новини-Донецьк.

"Персональний іспит з кожним. У грудні тих проблем, які є зараз, бути не повинно!", - сказав він.

За словами президента, кожен керівник райдержадміністрацій, депутат будь-якого рівня має надати своїм виборцям кілька програм розвитку.

"І якщо цього хтось не почув, маючи вуха, - це ваші проблеми. Не побачив, маючи очі, - це ваші проблеми", - сказав президент.

Ющенко також нагадав про ті масові акції, які були влаштовані в Донецьку в 2003 році проти спроби блоку партій "Наша Україна" провести там з'їзд.

"Я згадую, як мене Донецьк зустрів у жовтні 2003 року плакатами в есесівській формі. Я запитую керівництво області: хто замовляв ці плакати, хто їх вішав?", - звернувся Ющенко.

"Як ви в третьому тисячоріччі в двічі ордена Леніна місті, вішаєте есесівську символіку?"

"Якщо ви переконані, що я такий, при всій громадськості встаньте і дайте факти. Але якщо ви фактів не дасте, я змушу вас зробити все, щоб ви просили вибачення. Я не хочу це пробачати", - сказав Ющенко.

Говорячи про свого батька, Ющенко сказав, що він "за вас чотири роки сидів у Бухенвальді, Дахау і 8 місяців в Освенцимі".

Ющенко заявив: "Я не дав жодних підстав так знущатися з мого роду. Повторіть його подвиг, повторіть його життя, щоб ви мали право перстом так тикати місту, громадськості і доносити брехливую інформацію. Я прошу зробити це оперативно швидко... "

"І тому я обвинувачую вас у тому, що ви поширювали брехню. Але це було зроблено зусиллями влади також. Я прошу бути владу послідовною. Або доводьте, що я такий, або принесіть мені публічні вибачення", - сказав Ющенко, передає "Остров".
powered by lun.ua