ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ГУБЕРНАТОР ПЕРЕДУМАВ ЙТИ У ВІДСТАВКУ

П'ятниця, 11 лютого 2005, 11:49
Віталій Олуйко, який кілька днів тому подав у відставку з поста голови хмельницької обладміністрації, сказав, що зробив це під впливом емоцій, і пропонує президенту провести в області круглий стіл.

"Яке б рішення президента не було, я його прийму. Я розумію президента, йому сьогодні важче, ніж мені", - сказав Олуйко.

Разом з тим, він зазначив, що його заява про відставку "була написана під певним психологічним впливом.

Як відомо, в понеділок під секретаріатом президента група хмельничан вимагала його відставки.

Олуйко вважає, що "тут стався конфлікт між політичними партіями і виборчими штабами", але протести проти його призначення були "кимось організовані".

"Існують політичні сили, які невдоволені моїм призначенням. Вони організували конфлікт, привезли людей", - сказав Олуйко.

"Після того, як я повернувся в область, я відчув, яка велика підтримка є у мене серед хмельничан", - зазначив Олуйко.

За його словами, "дуже багато людей, політичних партій готові боротися" за нього.

Олуйко зазначив, що прихильники готові підтримувати його "в самий різний спосіб", але він "стримує", щоб не допустити протистояння.

Олуйко зазначив, що ще "не бачив указу" президента про свою відставку, і сказав, що "і хотів би зустрітися з президентом", щоб "порадити йому, як вийти з цієї скрутної ситуації".

На думку Олуйка, "необхідно зібрати політичну і ділову еліту Хмельниччини, направити в Хмельницьку область уповноважену людину, яка зустрінеться з нею, і там за круглим столом досягнути компромісу, кого хоче область".

"Мені важливо, щоб при розгляді моєї відставки відбувся політичний діалог", - наголосив Олуйко.

Він зазначив, що звинувачення в його підтримці Януковича не відповідають дійсності, оскільки він входить в демократичну платформу НДП, яка виступала проти підтримки партією кандидатури Януковича на виборах президента.

"Українська правда"

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування