ТИМОШЕНКО УКЛАЛА НОВУ УГОДУ З ЮЩЕНКОМ. І хоче поговорити з ним про владу Зінченка і Порошенка

5 переглядів
Понеділок, 14 лютого 2005, 12:35
Прем'єр Юлія Тимошенко хоче з'ясувати у президента Віктора Ющенка повноваження його секретаріату, які затверджені, але досі не оприлюднені.

На прес-конференції в понеділок Тимошенко сказала, що не бачила затвердженого Ющенком положення про секретаріат президента і про Раду нацбезпеки.

Тимошенко нагадала, що ці документи мають реєструватися в Міністерстві юстиції.

Про повноваження цих структур Тимошенко хоче поговорити з Ющенком у понеділок, у зустрічі також братиме участь віце-прем'єр з адмінреформи Роман Безсмертний.

На питання про те, що секретаріат і Рада нацбезпеки дубліюватимуть повноваження Кабінету міністрів, Тимошенко сказала: "Мета сьогодні адміністративно-територіальної реформи – щоб були чітко визначені функції виконавчої влади, і на кожну функцію був тільки один виконавець".

"В Україні буде один уряд, і один прем'єр-міністр, і одна виконавча гілка влади. І я не думаю, що хтось по якості та статусу зможе замінити прем'єр-міністра", - сказала Тимошенко.

"Але якщо хтось хоче взяти собі більше повноважень ніж потрібно – то... Ну, може, це на користь, бо буде більше людей, які займатимуться реформуванням", - додала Тимошенко.

Тимошенко також підтвердила журналістам, що між нею, Віктором Ющенком і Олександром Морозом було підписано нову угоду про розподіл посад по вертикалі влади, за якою БЮТ отримає одну четверту посад, а Соцпартія – одну шосту.

"Українська правда"

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua