Мирослава Гонгадзе повернеться в Україну?

1 перегляд
Понеділок, 14 лютого 2005, 13:29
Вдова загиблого журналіста Георгія Гонгадзе – Мирослава має намір повернутися до України при виконанні певних умов.

"Я не уявляю свого життя без України, тому повернутися планую однозначно", - сказала вона в інтерв'ю "Газете по-киевски", передає УНІАН.

При цьому Мирослава зазначила, що першою умовою для повернення є покарання злочинців. Повинні бути покарані не лише виконавці, але й замовники вбивства. "Справедливий суд - це перша умова", - наголосила вона.

Також вдова журналіста вважає справедливим говорити про "компенсацію за наші страждання і поневіряння". І ще одна умова її повернення - це робота.

Мирослава Гонгадзе повідомила, що зустрічалася з президентом України Віктором Ющенком у Страсбурзі, але "серйозної розмови" не вийшло.

За її словами, інформація, яку Ющенко повідомив перед сесією ПАРЄ про те, що прокуратура передала до суду дві справи, які безпосередньо стосуються справи Гонгадзе, не підтвердилася.

Вона зазначила, що на сесії ПАРЄ Ющенко заявив, що через два місяці справу про розслідування вбивства Гонгадзе передадуть до суду, але генпрокурор уже заявив, що це нереально.

Мирослава нагадала, що не проведено експертизу плівок Мельниченка, не допитані Леонід Кучма, Володимир Литвин, Юрій Кравченко, Леонід Деркач, а без цих слідчих дій про передачу справи до суду говорити немає сенсу.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua