Ющенко звільнив Савенка з УТ-1. Стецьків майже замінив його

1 перегляд
Понеділок, 14 лютого 2005, 18:51
Президент України Віктор Ющенко прийняв відставку президента Національної телекомпанії України Олександра Савенка.

Про це повідомив державний секретар України Олександр Зінченко на прес-конференції в понеділок у Харкові.

"Подав заяву про відставку керівник Національної телекомпанії України Савенко. Сьогодні ця відставка прийнята", - сказав Зінченко.

"Сьогодні мова йде про призначення президента НТКУ", - додав він.

Савенко очолив НТКУ в березні 2003 року. Він змінив на цьому посту Ігоря Сторожука, який керував НТКУ з листопада 2001 року.

***

В той же час, народний депутат Тарас Стецьків одержав офіційну пропозицію очолити Національну телекомпанію України. Про це він повідомив в інтерв'ю журналістам.

Стецьків відзначив, що не відкидає можливості прийняти цю пропозицію. За його словами, він узяв два дні для роздумів, щоб, по-перше, з'ясувати для себе реальний стан справ у телекомпанії і зрозуміти, чи зможе він там принести користь.

"Друге, що мені треба, так це визначені повноваження від президента України щодо того, наскільки радикально я можу провести реорганізацію цього каналу, якщо я погоджуся на цю пропозицію ", - сказав він.

Стецьків відзначив дві ключові задачі - реорганізація самого каналу, "який є нікудишнім", і проведення "Євробачення", що "у нас реально на грані зриву".

"Янукович, як прем'єр, цим не займався, а потім була революція, відповідно, було не до того. Тепер у нас є усього три місяці і повно роботи", - сказав народний депутат.

Читайте також:

Керівниками УТ-1 одночасно будуть Стецьків, Шевченко і Ткаченко?

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua