Путіна покатають Україною

2 перегляди
Понеділок, 14 лютого 2005, 20:57
Президент Росії Володимир Путін в ході планованого візиту в Україну, як очікується, відвідає низку українських областей.

Про це повідомив державний секретар України Олександр Зінченко в ході зустрічі з активом Харківської області в понеділок.

Він зазначив, що домовленість про візит Путіна в Україну була досягнута в ході першого візиту українського президента Віктора Ющенка в Росію.

"Думаю, що він (Путін) буде з візитом не тільки в Криму й у Києві. Ми хотіли показати йому регіони, які він ще не бачив. Він буде у Львові, він буде в Центральній Україні", - сказав Зінченко.

Він також відзначив, що Україна хотіла б показати підприємцям, бізнесменам, керівникам з Росії "по-справжньому можливості нашого східного регіону".

Держсекретар підкреслив, що Україна має намір відкривати з Росією "нові сторони взаємодії найближчим часом".

За словами Зінченка, "ключовою проблемою" у відносинах з Росією на нинішньому етапі є розвиток ресурсного потенціалу Харківської області й інших східних регіонів країни.

Відповідаючи на запитання журналістів на прес-конференції, Зінченко зазначив, що дата візиту в Україну Путіна ще уточнюється.

За його словами, Україна запропонувала здійснити цей візит у березні, однак остаточне рішення буде приймати російська сторона.

Держсекретар підкреслив, що Україна має намір підготувати до майбутніх переговорів з російським вищим керівництвом 8-10 проектів документів про співробітництво в сфері авіації, транспорту, суднобудування, космічній сфері.

Зінченко також повідомив, що з адміністрацією російського президента погоджений візит 11 російських бізнесменів в Україну, що відбудеться найближчим часом.

В ході цього візиту бізнесмени мають намір зустрітися з українським президентом, керівництвом парламенту й уряду, а також областей, і обговорити перспективи економічного співробітництва.

Інтерфакс-Україна

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua