25.06

Банківський форум

Литвин боїться сверблячки через Ющенка та Тимошенко

П'ятниця, 18 лютого 2005, 19:14
Голова Верховної Ради Володимир Литвин побоюється тиску на парламент з боку президента та уряду.

Таку заяву спікер озвучив під час розширеного засідання ключових судів країни, повідомляє "5 канал".

Литвин висловився проти підпорядкування парламенту будь-якій із гілок влади: "Щоб знову не було потуг і спроб підпорядкувати комусь парламент. Чи то президенту, чи то уряду".

"У нас, знову ж таки, сверблячка така з'являється - комусь потрібно здатися дуже швидко. Замість того, щоб кожен займався своєю справою, потрібно під когось ту чи іншу гілку влади вибудовувати. Я вам скажу, що я є категоричним противником, хоча від цього дуже сильно потерпаю", - наголосив Литвин.

***

Володимир Литвин спокійно ставиться до звинувачень у плагіаті з боку членів Української народної партії у зв'язку з перейменуванням Народної аграрної партії в Народну партію.

В інтерв'ю журналістам у п'ятницю Литвин нагадав, що тоді, коли було два Народних Рухи, кілька Демократичних партій, про плагіат не говорили.

"Я думаю, що люди визначаться, і я не бачу в цьому ніяких проблем", - підкреслив він.

Литвин також вважає, що людям, які роблять такі звинувачення, просто нема чого робити.

Литвин уважає, що із приводу зміни назви очолюваної ним партії не потрібно піднімати істерику. "Я думаю, що Українська народна партія - це впливова політична сила, а ми будемо перебувати в її тіні", - підкреслив Литвин.

ЛігаБізнесІнформ

Читайте також:

УНП Костенко просить Мін'юст не реєструвати партію Литвина


Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування