Порошенко не допомагав Григоришину і не загрожує Тимошенко

Понеділок, 21 лютого 2005, 10:35
Секретар РНБОУ Петро Порошенко заявляє, що не суперничатиме за владу з прем’єр-міністром Тимошенко та держсекретарем Олександром Зінченком.

В ефірі "5 каналу" колишній голова бюджетного комітету і нинішній секретар РНБОУ пояснював, що функції Ради виписані настільки чітко, що вони не перетинатимуться ані з функціями уряду, ані держсекретаріату.

Порошенко запевнив, що команда, яка стоїть за президентом Ющенком, як і раніше консолідована, і будь-які питання її члени готові вирішувати колегіально.

"Я глибоко переконаний, що мова йде, що в форматі Ради з національної безпеки та оборони, яку очолює президент, секретарем якої є Петро Порошенко, куди за посадою входить прем'єр-міністр і куди введений державний секретар Олександр Зінченко, і відбудеться розробка принципів командної стратегії, яку буде здійснювати кожен відповідно до своїх повноважень", - сказав він.

Порошенко також заперечив закиди Тимошенко, що РНБО займатиметься призначенням суддів. За його словами, суддів призначає президент, пропонує Вища рада юстиції, а РНБО лишне "готуватиме укази".

Порошенко ще раз підкреслив, що РНБО – це колегіальний орган, який очолює президент Ющенко, а не секретар Порошенко.

Коментуючи ситуацію із захопленням приміщень обленерго, секретар Ради Нацбезпеки та оборони Петро Порошенко застеріг бізнесструктури від навмисного роздування проблем із обленерго.

"Дії держави будуть надзвичайно рішучими, буде порушена кримінальна справа – ми нікому не дамо гратися з державою в такі ігри". Сам Порошенко від скандалу навколо "Полтаваобленерго" відсторонився.

"Мене, по-перше, ніхто не звинувачував. Було просто безглузде оголошення з боку юриста, що за цими подіями нібито стоїть Петро Порошенко. Я хочу підтвердити, що жодних інтересів держави в цьому конфлікті комерційних структур немає", - сказав він.

Він також заперечив, що тиснув на депутатів із СДПУ(о). За його словами, він лише подзвонив депутатам Добкіну та Зайцю і запитав, чи справді для них є якісь перешкоди.

Читайте також:

Григоришин вигнав Суркіса зі ще одного обленерго

Тимошенко, Порошенку й Зінченку треба поговорити. Бо будуть великі проблеми


Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...