Тимошенко розвиватиме ЄЕП

Понеділок, 21 лютого 2005, 12:27
Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко в ході зустрічі з міністром закордонних справ Росії Сергієм Лавровим підтвердила зацікавленість України у своїй участі в Єдиному економічному просторі з Росією, Білоруссю й Казахстаном.

Про це журналістам сказав Лавров після завершення зустрічі з Тимошенко, повідомляють "Українські новини".

"Сьогодні прем'єр-міністр Юлія Тимошенко однозначно підтвердила зацікавленість України в подальшому розвитку цього процесу", - сказав Лавров.

Він зазначив, що зараз угоди щодо ЄЕП розробляються на основі раніше досягнутих домовленостей, і Росія з розумінням ставиться до бажання нового керівництва України вивчити раніше укладені угоди з ЄЕП та підготувати свої пропозиції з подальшої їх реалізації.

Лавров сказав, що в ході переговорів з Тимошенко вони не обговорювали можливий візит Путіна в Україну.

Як повідомив журналістам один з учасників переговорів, Україна планує поновити переговори щодо ЄЕП, а також провести засідання міжурядової українсько-російської комісії зі співробітництва в другому кварталі 2005 року.

Раніше президент Віктор Ющенко заявив, що Україні слід визначитися зі ступенем своєї участі у формуванні ЄЕП.

Також 24 січня Ющенко під час візиту до Москви заявив, що Україна хоче зберегти право входження в інші ринки при формуванні ЄЕП.

На засіданні групи високого рівня 15 грудня 2004 року в Мінську (Білорусь) уряди України, Росії, Білорусі й Казахстану підготували 29 першочергових документів з формування ЄЕП, які передбачають створення зони вільної торгівлі без обмежень і вилучень, для розгляду й схвалення президентами чотирьох країн.

Читайте також:

Путін і Ющенко задоволені. Ющенко не проти ЄЕП

Новий глава МЗС проведе ревізію ЄЕП і співчуває Рибачуку

Ющенко розповість, що йому не подобається в ЄЕПpowered by lun.ua