Піскун порушив проти Бакая справу на 18 мільйонів

Вівторок, 22 лютого 2005, 10:01
Генеральна прокуратура порушила кримінальну справу проти колишнього керівництва Державного управління справами.

Про це з посиланням на "Новий канал" повідомило УНІАН.

Факт порушення кримінальної справи "стосовно службових осіб Державного управління справами" підтверджує і Генеральна прокуратура.

Як повідомила прес-служба Генпрокуратури, службові особи Державного управління справами упродовж 2003 року незаконно використали кошти Держбюджету на суму майже 82 млн. грн.

Такими є результати перевірки Генеральної прокуратури за матеріалами Рахункової палати України щодо порушень законодавства при використанні Державним управлінням справами коштів Держбюджету.

У тому числі, як повідомляє прес-служба, за нецільовим призначенням було використано 18, 2 млн. грн. на обслуговування автомашин Управління державної охорони України, на оплату авіарейсів посадових осіб, на придбання медичного обладнання, транспортні перевезення і т. д., чим заподіяно державі збитків.

За даним фактом стосовно службових осіб Держуправління справами порушено кримінальну справу за ознаками злочинів, передбачених ч. 2 ст. 210 та ч. 2 ст. 364 КК України (порушення законодавства про бюджетну систему України, предметом яких були бюджетні кошти в особливо великих розмірах та зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки).

Проведення досудового слідства у справі доручено прокуратурі міста Києва.

"Українська правда"

powered by lun.ua