Прихильники Януковича також складають "чорні списки"

Вівторок, 22 лютого 2005, 13:44
Комітет громадського контролю присудив попереджувальні жовті картки за антипідприємницьку діяльність ряду державних діячів.

Про це заявила керівник аналітичного центру "Академія" Олександра Кужель, виступаючи у вівторок на прес-конференції в Києві, повідомляє ЛiгабiзнесIнформ.

За словами Кужель, 21 лютого на засіданні Комітету громадського контролю, у який входять понад 50 громадських об'єднань підприємців, було підбито підсумки громадського моніторингу діяльності політиків і державних службовців в Україні.

За результатами моніторингу були присуджені попереджувальні жовті картки за антипідприємницьку діяльність.

Картку було присуджено, зокрема, голові Державного комітету із земельних ресурсів Анатолію Даниленку - за надзвичайно ускладнені й витратні процедури оформлення орендних відносин на землю для ведення підприємницької діяльності.

Також жовту картку одержав голова Держкомітету з питань технічного регулювання й споживчої політики Леонід Школьник - за порушення принципів державної регуляторної політики під час розробки проекту постанови Кабінету Міністрів про затвердження плану заходів щодо створення системи управління безпеки харчових продуктів на основі концепції "Аналіз небезпечних факторів і критичні точки контролю".

Також картку присуджено начальникові Департаменту ресурсного забезпечення МВС генерал-лейтенантові міліції Василю Грицаку - за порушення законодавства під час створення Єдиної державної автоматизованої паспортної системи.

Крім того, за словами Кужель, такі картки були присуджені міністрові економіки Сергію Терьохіну - за цілеспрямовані спроби ліквідації Держкомпідприємництва, а також голові Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг Віктору Суслову - за ігнорування вимог законодавства про регуляторну політику.

Як відомо, Олександра Кужель була першим керівником Держкомпідприємництва.powered by lun.ua