Мороз підбурив Литвина на помилку

П'ятниця, 25 лютого 2005, 17:30
Голова Верховної Ради України Володимир Литвин не виключає, що зробив помилку, підписавши звернення до ЗМІ із закликом припинити інформаційні війни та дискредитацію нової влади.

В інтерв'ю журналістам Литвин розповів, що до нього звернувся лідер соціалістів Олександр Мороз і дуже наполегливо просив підписати цей лист.

"Я підписав його через те, що мою увагу привернуло декілька положень щодо того, що деякі люди продовжують жити чварами, інтригами, інсинуаціями. Коли я підписував, я думав, що, можливо, людям, які навіть підписують це, буде також застереженням", - пояснив спікер.

При цьому Литвин наголосив, що, можливо, він зробив помилку: "Я думаю, що я, можливо, зробив помилку, я злегковажив і піддався активній пропозиції це зробити".

Коментуючи на прохання журналістів свою ж заяву щодо кампанії проти нього, що розгортається сьогодні в Україні, Литвин наголосив, що це не та проблема, яка сьогодні має займати увагу громадськості: "Я думаю, якось розберемось, політичне життя триває".

При цьому він додав: "Якщо боятись жару, необхідно подалі бути від грубки".

23 лютого прем'єр-міністр Юлія Тимошенко, голова ВР Литвин, віце-прем'єри Роман Безсмертний і Микола Томенко та міністр юстиції Роман Зварич звернулись з листом до співвітчизників, політиків та журналістів із закликом припинити інформаційні війни та дискредитацію нової влади.

Лист ініціював лідер Соціалістичної партії України Мороз.

УНІАН

Читайте також:

Тимошенко і Безсмертний, Литвин і Зварич просять їх "не вбивати"powered by lun.ua