Економічна правда запрошує на перший за час великої війни Банківський форум

Луценко отримав велику зарплату і обіцяє "гідні" гроші для міліціонерів

Субота, 26 лютого 2005, 11:25
Міністр внутрішніх справ Юрій Луценко отримує зарплату в розмірі п’ять тисяч гривень, яку він назвав "дуже великою". У парламенті депутатом Луценко отримував дві тисячі.

"У моєї сім’ї є і квартира, і машина. Дачею ми не обтяжені, та й службова мені не потрібна. Крім охорони для моїх дітей, за яку я плачу сам, мені більше нічого не потрібно. Тільки б пройти цей рік живим", сказав він в інтерв'ю Дзеркалу тижня.

При цьому він заявив, що робитиме все, "щоб рядовий опер, слідчий, інспектор, їхні керівники одержували зарплату гідну настільки, наскільки це може дати сьогодні держава". "Але я ніколи не змирюся з тим, що, посилаючись на відсутність грошей у ДАІ, беруть хабарі у водіїв", підкреслив він.

Він повідомив, що припинить практику купівлі посад в міліції. За посаду керівника управління, наприклад в Полтаві, "гроші завжди йшли в Київ", каже він. За даними Луценка для цього було приготовлено "три мільйони" (він не повідомив у якій валюті — УП), які на його думку треба передати дітям.

"Я знаю про те, що генеральські погони коштували від 20 до 50 тисяч. Посада начальника РВВС у Київській області коштувала 50 тисяч на рік. Цього теж більше не буде", пообіцяв міністр.

За його словами, об’їхавши господарство міністерства, він "виявив 90 гектарів лісу з п’ятиповерховим мавзолеєм посередині, котрий не встиг добудувати Білоконь".

Міністр заявив, що цей будинок, тисячі машин, в тому числі 70 джипів, які закуплені "тилом" для міліції, а також "блатні" номери доведеться виставляти на аукціон.

"Все зайве буде реалізовано. І на ці гроші міліція житиме весь цей важкий рік, поки бюджет ще не збільшено", повідомив Луценко.

Він також повідомив, що ініціював службове розслідування незаконних багаторазових позачергових присвоєнь звань за останній рік.

"Я дуже чітко пам’ятаю: жоден міністр внутрішніх справ після відставки не залишався в українській політиці. Мені 41 рік. І я або зроблю те, про що кажу з трибуни, або мені не буде місця в політиці. Я закінчу свою політичну кар’єру", заявив Луценко.

"Українська правда"

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування