Що робити з "Динамо" вирішить Ющенко

1 перегляд
Четвер, 10 березня 2005, 14:17
Віце-прем'єр України Микола Томенко заявив, що рішення про проведення перевірок футбольного клубу "Динамо" (Київ) буде ухвалювати президент України Віктор Ющенко.

"Я доповів історію президентові, і ми домовилися, що остаточно всі матеріали, які стосуються історії створення ЗАТ "Динамо", він одержить. Далі буде ухвалене рішення, чи вимагати відповідних перевірок прокуратури, інших інститутів, чи ні", - сказав Томенко.

У той же час віце-прем'єр відзначив, що українська влада привітає дії суду, "оскільки тільки суд повинен вирішувати господарські, фінансові або інші суперечки".

Раніше офшорна компанія "Пасіфік Інтернешнл Спортс Клаб Лімітед", яка є акціонером клубу, подала позов до суду Печерського району Києва, заперечуючи законність додаткової емісії, проведеної в серпні минулого року закритим акціонерним товариством "Футбольний клуб "Динамо Київ".

Президент клубу Ігор Суркіс заявив, що за компанією стоїть його колишній партнер по бізнесу російський підприємець Костянтин Григоришин.

У забезпеченні позову суд наклав арешт на 98,71% акцій статутного фонду клубу.

Напередодні суд скасував своє рішення про арешт акцій, однак увечері в середу офшорна компанія заявила, що суд розширив базу забезпечення позову й заарештував всі 100% акцій клубу.

У самому клубі нічого про рішення суду не знають. "Ніхто нас не ставить до відома, нічого не повідомляють", - сказали в четвер у прес-службі "Динамо".

РІА "Новини"

Читайте також:

АРЕШТОВАНО 100% АКЦІЙ "ДИНАМО". СУРКІС РАДІВ НЕ ДОВГО

ГРИГОРИШИН ДОТРИМАВ СЛОВО І ВІДБИРАЄ "ДИНАМО" У СУРКІСА

Томенко розповість Ющенку, як Григоришин відбирає у Суркіса "Динамо"

Суркіс покликав Ющенка до себе у гості


Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua