До дачі Януковича підбирається прокуратура?

2 перегляди
Четвер, 10 березня 2005, 15:00
Донецьким міжрайонним природоохоронним прокурором опротестовані рішення виконкому Донецької міськради щодо вилучення земель Донецького ботанічного саду.

Перевіркою встановлено, що рішення були прийняті з порушенням вимог земельного законодавства, повідомляє ЛІГАБізнесІнформ з посиланням на прес-службу прокуратури Донецької області.

Крім того, прокуратурою встановлено, що мають місце факти порушення вимог Закону України "Про природно-заповідний фонд України" комунальним підприємством, якому, відповідно до одного з цих рішень, надана у користування земельна ділянка ботанічного саду площею 145 га.

Даним підприємством не приймалися заходи щодо збереження найрідкісніших видів місцевої й світової флори протягом 2-х років.

"Навіть при тому, що ці рослини - результат наполегливої 40-літньої праці наукових співробітників", - йдеться в повідомленні.

Активісти природоохоронних організацій повідомляють, що "1 липня 2002 року Кабмін України з ініціативи Віктора Януковича, який раніше був губернатором Донецької області, і маєток якого перебуває поруч із Донецьким ботсадом, уже ухвалив розпорядження про вилучення з володіння Донецьким ботсадом 147 гектарів".

На території ботсаду також знаходяться офіси великих донецьких компаній.

Читайте також:

Ющенко виселить Ахметова з готелем і Януковича з дачі?

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua