Кравчук скаржиться на рецидиви тоталітарного режиму

1 перегляд
Четвер, 10 березня 2005, 19:59
Народний депутат України, голова наглядової ради Закритого акціонерного товариства "Футбольний клуб "Динамо" (Київ) Леонід Кравчук не виключає, що вчорашнє рішення Печерського районного суду Києва про арешт акцій клубу пов'язане із застосуванням так званого "телефонного права".

Про це він сказав у четвер на прес-конференції.

"Складається враження, що тут діють якісь сили. Чи непрофесійність судді – у що важко повірити, чи телефонне право – одне з двох. Я схиляюся до того, що йдеться про використання телефонного права", - сказав Кравчук.

Він наголосив, що загалом важко назвати те, що відбулося вчора, судовим процесом.

На думку Кравчука, такі дії навіть одного суду по конкретній справі "можуть кинути тінь" на демократичні процеси, які проголосила в Україні нова влада.

"Проголосивши демократичний курс до Європи, Україна не може подолати рецидиви тоталітарного режиму – закритого права, телефонного права, які не дозволять нам з таким вантажем йти до Європи", - наголосив Кравчук.

Оцінюючи дії Костянтина Григоришина, він лише зазначив, що "громадянин Росії чинить в Україні безчинство – і головне, що це йому вдається дуже легко".

Зокрема, Кравчук нагадав нещодавні події із намаганням захопити обленерго (останнім часом на "Полтаваобленерго" і "Прикарпаттяобленерго" відбулися корпоративні конфлікти, пов'язані з контролем над цими підприємствами, сторонами в якому є колишні бізнес-партнери – брати Ігор і Григорій Суркіси і Григоришин).

Водночас, він висловив сподівання, що протягом найближчого часу проблеми із судовим позовом проти "Динамо" (Київ) будуть вирішені на користь клубу.

"Я вірю, що влада, Президент, прем'єр-міністр будуть робити все, щоб "Динамо" як візитна картка України працював на імідж України, виборював кращі місця в світі та Європі, щоб клуб був гербовою печаткою України", - сказав він.

Кравчук також повідомив журналістам, що в лютому мав розмову з приводу проблем клубу з Віктором Ющенком і той пообіцяв, що візьме це питання під особистий контроль.

Кравчук нагадав, що Президент доручив своїм підлеглим визначити суть проблеми та доповісти йому про неї.

Читайте також:

Що робити з "Динамо" вирішить Ющенко

АРЕШТОВАНО 100% АКЦІЙ "ДИНАМО". СУРКІС РАДІВ НЕ ДОВГО

ГРИГОРИШИН ДОТРИМАВ СЛОВО І ВІДБИРАЄ "ДИНАМО" У СУРКІСА

Томенко розповість Ющенку, як Григоришин відбирає у Суркіса "Динамо"

Суркіс покликав Ющенка до себе у гості


Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua