Томенко погодився з Мельниченком про присвоєння Гонгадзе "Героя України"

2 перегляди
Четвер, 10 березня 2005, 20:05
Микола Мельниченко заявляє, що віце-прем'єр Микола Томенко підтримує його ідею присвоїти Георгію Гонгадзе звання "Героя України".

Як розповів Мельниченко радіо "Свобода"http://ukraine.radiosvoboda.org/article/2005/03/e4a8fbbb-919d-4979-a460-f386ff940940.html}, він і Олександр Єльяшкевич під час зустрічі з Томенком у Варшаві обговорили присвоєння Георгію Гонгадзе звання "Героя України".

Томенко, за словами Мельниченка, "гаряче сприйняв цю ідею".

Мельниченко також повідомив, що не заявляв, що президент Віктор Ющенко домовився з Кучмою про гарантії недоторканості.

"Я ніде, ніколи, нікому не заявляв про те, що в мене якісь факти, які свідчать про те, що Ющенко домовився з Кучмою, або що я нібито не довіряю президенту Ющенку", - сказав Мельниченко.

"Я переконаний, що Ющенко бажає розкрити резонансні справи і покарати тих, хто винуватий у смерті Георгія Гонгадзе та замаху на життя Олександра Єльяшкевича. Зараз іде процес з приводу того, чи зможе нова українська влада не побоятись сказати справжніх замовників вбивства Георгія Гонгадзе та замаху на життя Олександра Єльяшкевича".Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua