25.06

Банківський форум

Тимошенко й Мороз борються в регіонах з Порошенком й Григоришиним

П'ятниця, 11 березня 2005, 19:13
Представники запорізьких обласних організацій СПУ, "Батьківщина" й УРП "Собор" провели в п'ятницю акцію протесту під будинком облдержадміністрації, спрямовану проти кадрової політики глави області Юрія Артеменка.

На думку першого секретаря облорганізації СПУ Сергія Кузьменка, Артеменко дискредитує президента Віктора Ющенко, "кадрові призначення - це реставрація режиму Кучми, але в гіршому варіанті", - сказав він.

Також соціалісти стверджують, що з новими призначеннями на зміну одним олігархічним кланам - Суркіса й Медведчука, прийдуть інші - Григоришина й Порошенка.

"Іде зрощення влади з бізнесом", - відзначив у своєму виступі Кузьменко.

Соціалісти продовжують протестувати проти можливого призначення на посаду першого заступника глави обладміністрації Анатолія Головка, керівника консорціуму "Металургія", голови наглядової ради Запорізького трансформаторного заводу.

Як уже повідомлялося, соціалісти пропонували на цю посаду кандидатуру першого секретаря облорганізації СПУ Кузьменка.

Виступаючи перед тими, хто зібралися, він сказав, що його нинішні заяви не пов'язані з особистими амбіціями, "жоден кабінет у будинку обладміністрації не є для мене більш значимою, ніж місце, яке я зараз займаю", - сказав Кузьменко.

Недовіру главі області висловив і голова облорганізації УРП "Собор" Василь Сергієнко, він відзначив, що Артеменко не був помічений на жодних політичних акціях на захист волевиявлення народу.

Учасники акції ухвалили резолюцію, у якій вимагають термінового втручання в ситуацію президента, прем'єр-міністра й керівників партій, які ввійшли в коаліцію "Сила народу".

Інтерфакс-Україна

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування