Економічна правда запрошує на перший за час великої війни Банківський форум

Те, що Ющенко зробить у США - буде виняткове

Субота, 12 березня 2005, 17:54
Президент України Віктор Ющенко збирається виступити в США на спільному засіданні двох палат - Сенату й Представників. Офіційний візит президента України Віктора Ющенка в США може початися 4 квітня.

Про це в суботу після завершення візиту в США заявив на брифінгу міністр закордонних справ України Борис Тарасюк, повідомляють "Новості-Україна".

"Офіційний візит почнеться 4 квітня й триватиме 3-4 дні", - сказав глава українського зовнішньополітичного відомства.

Він підкреслив, що його нинішня поїздка в США головною метою переслідувала підготовку офіційного візиту Ющенка до Вашингтона.

"Коли ми торкалися теми візиту нашого президента, ми бачили більші сподівання з боку американських офіційних кіл і простих громадян. Адже для них Ющенко асоціюється з національним героєм", - стверджує Тарасюк.

Міністр відзначив, що рівень очікувань із боку американців виражається й у тому, як пройшов його нинішній візит у США.

"З 23 запланованих заходів, ми провели 27. Наприклад, з віце-президентом США Диком Чейні переговори тривали в два рази більше часу, ніж очікувалося", - підкреслив міністр.

Крім виступу Ющенка на спільному засіданні двох палат - Сенату й Представників, очікується також його промова перед студентами Джорджтаунского й Гарвардського університетів.

"Виступ на загальному засіданні двох палат - Сенату й Представників може бути винятковою ідеєю", - підкреслив міністр закордонних справ. Однак, він відзначив, що поки таке рішення остаточно ще не ухвалено.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування