25.06

Банківський форум

Рибачук отримає 4 тисячі гривень і 50 підлеглих

Середа, 16 березня 2005, 17:49
Віце прем'єр-міністр Олег Рибачук каже, що його зарплатня вдвічі менша, ніж народного депутата.

Про це він сказав в інтерв’ю Бі-Бі-Сі в середу.

"Я сам ще не отримав своєї першої зарплати. Я от запитав на борту літака міністра економіки Терьохіна, яка буде приблизно зарплата? Вдвічі менша, аніж у народного депутата - 3,500-4000 тисячі гривень", - сказав він. Він додав, що очолюватиме структуру, яка нараховуватиме 50 підлеглих.

На питання, чи вважає він її достатньою, Рибачук відповів: "Ні, я не вважаю це достатнім. Але це співвідносно: наприклад, у поляків, це те саме, але в євро. Між іншим, росіяни пішли цим шляхом".

Він також повідомив, що поки не знає, якою буде зарплата працівників міністерства з євроінтеграції, але повідомив, що під час засідань кабміну "говорилося про високі різниці у зарплатні одних міністерств у порівнянні з іншими, іноді вона доходила до разів".

"Це буде вирівнюватися по верхній планці, і буде суттєве підвищення. Це частина боротьби з корупцією", - сказав він.

Він також повідомив, що незважаючи на те, що конкурс на посади до очолюваної ним структури іще не розпочався, він отримав майже 1000 анкет.

Сотень п'ять анкет передав мені Western NIS Enterprise Fund… По вулиці можу йти і зустрічати людей, які чули про це. Я отримую "електронки", передають через знайомих, через депутатів..." – сказав Рибачук.

"У нас буде вебсайт-сторінка, там буде вивішено структуру, вимоги. Пам'ятаєте, президент говорив, що в кожній області буде створено інформаційний центр, який буде займатися питаннями євроінтеграції. Один із заступників голів облдержадміністрацій буде займатися євроінтеграційним напрямком", - розповів віце-прем'єр.

В інтерв’ю Рибачук також повідомив, що Україна зіпсувала відносини з Францією через амбіції одного з керівників МЗС при Кучмі.

Рибачук зазначив, що Україна зробила "величезну дурницю у стосунках з Францією - те, що два роки у Франції не було посла України".

"Це просто скандальна річ, коли один із колишніх міністрів тримав для себе цю посаду", - сказав Рибачук.

Він не назвав прізвище цієї людини, але зазначив: "Ну, хто там у нас був міністр минулий? Це не Грищенко".

Раніше, до Грищенка посаду міністра закордонних справ обіймав Анатолій Зленко.

"Українська правда"

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування