Ющенко плаває й бачить лікаря раз на місяць

Середа, 16 березня 2005, 21:40
Шлях виведення діоксину з організму президента Віктора Ющенка був знайдений тільки 2 місяці тому.

Про це заявив сам Ющенко у середу в Києві в ході інтерв'ю з російськими журналістами, повідомляє Інтерфакс-Україна.

"Тепер мені потрібно лише раз на 3-4 тижні проходити обстеження, яке фіксуватиме ступінь виведення диоксину", - сказав він.

В цілому динаміка лікування, за даними лікарів, на які послався президент, "чудова". "Я вже починаю регулярно займатися спортом, плаваю. Останні 3 тижні я не бачив лікаря", - сказав він.

Складності з лікуванням, за його словами, були пов'язані з тим, що "міжнародна практика не має досвіду лікування таких отруєнь при тих дозах, які я одержав".

Проблеми зі здоров'ям у Ющенка почалися на початку вересня 2004 року. Він проходив лікування, а потім кілька обстежень у віденській клініці "Рудольфінергауз".

У грудні минулого року лікарі цього медзакладу заявили, що Ющенко був отруєний діоксином, причому отрута потрапила в організм пацієнта приблизно за п'ять днів до госпіталізації.

Ющенко потім кілька разів проходив обстеження в закордонних медустановах.

Минулого тижня газета "Вашингтон пост" з посиланням на американських посадових осіб, а також на ряд лікарів, повідомила, що група американських лікарів на чолі із професором з університету Вірджинії таємно відвідала столицю Австрії в середині грудня минулого року для сприяння в лікуванні тодішнього кандидата на пост президента України Ющенка.

Це ж видання повідомило, що знайдена в тілі Ющенка речовина за своїм складом схожа на висококонцентрований діоксин, який вироблявся в одній з російських лабораторій.

Ще один американський представник, який був у курсі поїздки лікарів до Відня, заявив, що можливий зв'язок з російською лабораторією зовсім не означає, що росіяни були причетні до отруєння, оскільки матеріал міг бути украдений, повідомила "Вашингтон пост".

Питанням отруєння Ющенка займаються силові структури України.powered by lun.ua