Томенко підозрює колишню владу у сліпоті

Четвер, 17 березня 2005, 12:14
Міністр соціальної політики та праці В’ячеслав Кириленко повідомив про те, що під час перевірки Контрольно-ревізійним управлінням було виявлено зникнення 747 тисяч окулярів.

"Під час перевірки Контрольно-ревізійним управлінням Міністерства соціальної політики і праці було виявило зникнення 747 тисяч окулярів", - сказав Кириленко, слова якого наводить його прес-служба.

"Факт пропажі був офіційно зафіксований в присутності представників прокуратури і МВС, всі необхідні документи у правоохоронців – тепер це їхня справа", - повідомив міністр.

Він зазначив, що "розпорядження уряду про закупку мільйона окулярів вийшло 21 вересня 2004 року, а уже 6 жовтня 2004 року уже було перераховано усі 26 мільйонів грн. на їх закупку".

"Операція щодо фінансування, проплати, безальтернативне визначення структури, яка постачає ці окуляри, відбулася майже блискавично, і без політичної підтримки тут не обійшлося", - вважає міністр. За його словами, "склади, на яких було виявлено зникнення окулярів, розташовані у місті Ізюм Харківської області".

В той же час, коментуючи заяви екс-міністрів Михайла Папієва та Олександра Кузьмука та відмову колишніх високопосадовців нести відповідальність за діяльність підзвітних їм установ, віце-прем'єр Микола Томенко заявив: "Складається враження, що до недавнього часу нашою країною керувала сліпа влада".

Найсумніше, за його словами, те, що "колишні міністри та інші керівники держави не бачать, не чують і не несуть відповідальності за те, що їхні відомства підписували так звані тендери, після яких зникли з бюджету гроші, виділені на закупівлю необхідних товарів".

На думку віце-прем’єра, правоохоронні органи мають дати належну оцінку такій "необізнаності" колишньому керівництву країни і пояснити їм, що, відповідно до своїх повноважень, всі високопосадовці відповідальні за те, що роблять підвідомчі їм організації.

"Українська правда"

Читайте також:

Папієв подасть на Луценка позов

Міністр МВС Луценко: Курочкін проходить по справі Бакая. А генерала Пукача я прошу терміново дати знати про себе – його можуть убити

Екс-міністр з СДПУ(о) піймався на крадених окулярахpowered by lun.ua