Григоришин знайшов спосіб, як не втратити відвойовані обленерго?

Четвер, 17 березня 2005, 14:32
Збори акціонерів "Тернопільобленерго", заплановані на 16 березня, не відбулися через відсутність кворуму.

Про це повідомив агентству "Інтерфакс-Україна" Володимир Плечун, заступник генерального директора ТОВ "Укренергоконсалтинг", яке здійснює юридичний супровід обленерго.

За його словами, для участі в зборах не з'явилися представники компаній-акціонерів "Тернопільобленерго", підконтрольних російському бізнесменові Костянтину Григоришину.

Як повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" у національній акціонерній компанії (НАК) "Енергетична компанія України", якій належить 51% акцій "Тернопільобленерго", представник НАКу зареєструвався для участі в зборах акціонерів ВАТ.

Головою наглядової ради "Тернопільобленерго" у цей час є Олександр Сагура, генеральний директор "Укренергоконсалтингу".

Статутний фонд "Тернопільобленерго" становить 15272,04 тис. грн., номінал акції - 0,25 грн.

За даними Держкомісії з цінних паперів і фондового ринку України, за станом на початок лютого, Bikontia Enterprises Ltd. належало 24,99% акцій "Тернопільобленерго", Lavra Investments Ltd. (обидві - Кіпр) - 15,1% акцій ВАТ.

Також, за словами Плечуна, через відсутність кворуму 17 березня не відбулися збори акціонерів енергопостачальної компанії ВАТ "Полтаваобленерго".

Як повідомив Плечун, для участі в зборах зареєструвалися акціонери й представники акціонерів, що сумарно володіють 57,29% акцій "Полтаваобленерго".

Плечун також повідомив, що для участі в зборах не з'явилися представники компаній-акціонерів "Полтаваобленерго", підконтрольних російському бізнесменові Костянтину Григоришину.

Представник національної акціонерної компанії "Енергетична компанія України", якій належить 25%+1 акція "Полтаваобленерго", для участі в зборах акціонерів зареєструвалися.

Статутний фонд "Полтаваобленерго" становить 55,24 млн. грн., номінал акції - 0,25 грн.

"Укренергоконсалтинг" здійснює юридичний супровід "Полтаваобленерго".

За даними Держкомісії з цінних паперів і фондового ринку України, за станом на початок лютого, Bikontia Enterprises Ltd. належало 20,99% акцій "Полтаваобленерго", Lavra Investments Ltd. - 19,03% акцій ВАТ, Lex Perfecta Ltd. - 15,38% акцій ВАТ, Margaroza Commercial Ltd. (усе - Кіпр) - 10,25% акцій ВАТ.

На початку тижня на "Прикарпаттяобленерго" відбулося засідання акціонерів, на якому вирішили залишити старий менеджмент, близький до Григорія Суркіса.

В кінці лютого Григоришину вдалося подекуди шляхом захоплення відсторонити старий менеджмент і встановити свій на обленерго, які раніше були підконтрольні йому.


Читайте також:

Григоришин поверне ще одне обленерго

Приват буде судитися із Григоришини за обленерго Суркіса?

Григоришин знову одержав право виганяти менеджерів Суркіса

Приват буде судитися із Григоришиним за обленерго Суркіса?
powered by lun.ua