Тимошенко надихнула Бродського на "яйця"

П'ятниця, 18 березня 2005, 13:36
Лідеру партії "Яблуко" Михайлу Бродському було запропоновано увійти до президії партії Юлії Тимошенко "Батьківщина".

"Наразі можу сказати, що мені, Дмитру Чекалкіну (автор проекту "Веселі яйця") та Олексію Данилову (губернатор Луганщини) запропоновано увійти в президію партії "Батьківщина", - повідомив Бродський в інтерв’ю газеті "Україна молода".

"Наші люди будуть ставати заступниками, першими заступниками "на місцях". А далі будемо конкурувати", - додав він.

Він також сказав, що буде рекомендувати з'їзду партії "Яблуко" розпустити партію та "стати поруч з Юлією Володимирівною".

Бродський також повідомив, що Тимошенко була головним натхненником мультиків "Веселі яйця" та операція "ПроФФесор".

"Вона була головним, скажімо так, куратором від штабу. Ідея залучити мене та Чекалкіна виникла саме в неї. Вона запросила нас до кабінету, і там за 20 хвилин ми придумали інтернет-проект "Веселі яйця". Ми розуміли, що це цікаве видовище, і намагалися зробити так, щоб яйця нікуди не зникли", - розповів Бродський.

"Адже інформаційний простір був закритий, і те, що трапилося в Івано-Франківську, коли студент влучив у Януковича яйцем, просто нікуди не пускалося. Ми розуміли, що цю тему треба підіймати знизу. Так з’явилися мультики", - сказав він.

Він також повідомив, що в Росії до цього часу переконані, що ці "блокбастери" були головним стратегічним козирем кампанії Ющенка.

За його ловами, перед другими дебатами з Януковичем Ющенкові показували "Операцію "ПроФФесор" "для того, щоб підняти його бойовий дух". "І, якщо пам’ятаєте, у другому турі дебатів Віктор Ющенко був більш агресивно налаштований щодо Януковича, ніж перед тим", - сказав Бродський.

На питання, як йому живеться при новій владі, Бродський зазначив, що "дуже спокійно, аж нецікаво".

"Знаєте, вчора була така ситуація. Телефонує до мене приятель і каже: "Я не можу цього говорити по телефону". Я кажу: "Зачекай, а за що ж ми боролися?! Ану давай розповідай. При Ющенкові, — кажу, — можна говорити все, що хочеш", - розповів він.

На питання про дії нової опозиції, Бродський зазначив, що це "стид і срам".

"Мені їх шкода (сміється). Вони не були хорошою владою, вони не стали хорошою опозицією. Я думаю, що серйозна опозиція згодом виникне у нашій частині, тобто серед нинішніх прибічників влади. Бо серед інших сил немає тих, які здатні реально опонувати", - зазначив Бродський.

"Українська правда"powered by lun.ua