"Ґринджоли" розмалювали Поділ, і співатимуть двома мовами

Понеділок, 21 березня 2005, 13:11
Група "Ґринджоли" зняла кліп на пісню "Разом нас багато" для конкурсу "Євробачення-2005" у суботу.

Режисером кліпу виступив російський кліпмейкер Андрій Новосьолов, відомий по кліпах груп "Акваріум", "Чайф", Філіпа Кіркорова та інших, пише газета Сьогодні.

Новосьолов кілька років співробітничає з українською студією "Крила" і зняв безліч кліпів для українських артистів Марії Бурмаки, Наталії Бакай, Аліни Гросу, Анюти Славської.

За стиль групи зараз взялася група фахівців, у тому числі Марина Лосєва й знаменитий український дизайнер Лілія Пустовіт.

"За сюжетом кліпу "Ґринджоли" приїжджають на грузовичку до похмурого сірого міста, де ходять насуплені жителі в масках. Після влаштованого ними феєрверка все розфарбовується в яскраві кольори, а люди розправляють плечі й скидають маски, стягують сірі полотнища з будинків, відкриваючи їхні кольорові фасади, і прямують за вантажівкою з музикантами", - пише газета.

Як повідомив лідер групи "Ґринджоли" Роман Калін, вони працюють над текстом, "який міняють хіба що не через кожні дві години".

"Адже треба, щоб текст пісні був зрозумілий не тільки українцям, але іноземцям. Коли нарешті текст затвердили, і ми його розучили, буквально два дні тому знову було ухвалено рішення внести деякі виправлення. Цей варіант ми записали напередодні зйомок", - сказав Калін.

Незважаючи на зйомку кліпу, остаточний варіант пісні поки не затверджений. Музиканти залишають за собою право внести виправлення в той текст пісні, під якою вони знімали кліп.

У "спірних" місцях тексту пісні, які, можливо, ще піддадуться коректуванню, у кадрі будуть показувати не самих артистів, а масовку й загальні плани. Поки відомо, що частина пісні "Ґринджоли" будуть виконувати англійською, а частину - українською мовами.

Як саунд-продюсер запису виступив Віталій Телезін, що працював у Києві з Євгенієм Ступкою. Він раніше співробітничав з "ВВ" й "Океаном Ельзи"

"Українська правда"
powered by lun.ua