Люди Суркіса не пускають держкомісію на збори

Вівторок, 22 березня 2005, 16:11
Представники контрольної групи апарату Держкомісії з цінних паперів і фондового ринку (ДКЦПФР) не були допущені до виконання своїх повноважень на загальні збори акціонерів "Прикарпаттяобленерго", заплановані на 22 березня.

Конторльна група Держкомісії була спеціально створена для контролю реєстрації акціонерів "Прикарпаттяобленерго" з метою попередження порушень законодавства, повідомляє ЛIГАБiзнесIнформ з посиланням на керівника контрольної групи центрального апарата ДКЦПФР з проведення реєстрації акціонерів Віктора Рябокляча.

За його словами, реєстрація акціонерів "Прикарпаттяобленерго" для участі в загальних зборах мала розпочатися у вівторок о 8:00.

"Члени контрольної групи прибули за півгодини до початку реєстрації акціонерів, але нас зупинили невідомі особи в цивільному і, нічого не пояснюючи, фізично не допустили в приміщення", - заявив Рябокляч.

На момент початку реєстрації акціонерів до представників ДКЦПФР вийшов невідомий і назвався керівником юридичного департаменту "Прикарпаттяобленерего", говорить Рябокляч.

"Не пред'явивши якого-небудь посвідчення особи й без пояснень, невідомий заявив, що представники комісії не допускаються до контролю за реєстрацією акціонерів", - повідомив Рябокляч, пояснивши, що в такий спосіб ДКЦПФР не змогли виконати свої повноваження, передбачені законодавством.

Раніше на "Прикарпаттяобленерго" відбулося засідання акціонерів, на якому вирішили залишити старий менеджмент, наближений до Суркіса.

Читайте також:

Григоришин знайшов спосіб, як не втратити відвойовані обленерго?

Григоришин поверне ще одне обленерго

Костянтин Григоришин: Гріша Суркіс говорив, що Папі треба подарувати 10% власності

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування