Стецьків не дивиться свій продукт, щоб не було погано

П'ятниця, 25 березня 2005, 15:52
На базі державних каналів телебачення й радіомовлення повинне виникнути громадське мовлення.

Про це заявив у п'ятницю під час зустрічі з журналістами в редакції "Львівської газети" президент Національної телекомпанії Тарас Стецьків.

"Помаранчева революція" породила попит на виникнення такої структури як громадське телебачення й радіо, людям набридли "темники" й упередженість телевізійників взагалі, і першого каналу зокрема", - сказав він.

За словами Стецьківа, створення громадського телебачення є однією зі стратегічних цілей його як керівника.

"Під громадське телебачення в мене є домовленості про перехід на роботу більше десятка журналістів першої величини", - сказав він, однак не назвав прізвищ.

Одним з головних завдань на своїй посаді Стецьків вважає зміну мовлення каналу взагалі і новин зокрема. "Якщо нам удасться показати парламентські вибори на якісно іншому рівні, то я буду вважати своє завдання виконаним", - сказав він.

У той же час він заявив, що поки не дивиться перший канал, тому що йому стає погано.

"Я ще жодного разу не включав УТ-1 з моменту приходу на цю посаду, тому що мені відразу стає погано. І я включу його, тільки коли нова команда дасть результат", - сказав президент НТКУ.

Стецьків заявив, що, уже починаючи із квітня, на першому каналі, почнуться зміни - будуть розділені творчі й адміністративні працівники, і журналісти протягом двох місяців зможуть виявити себе, а потім буде проведене тестування за зразком Бі-Бі-Сі.

"Це тестування й покаже, хто залишиться, а кому доведеться піти", - сказав Стецьків.

За його словами, у НТКУ багато баласту, адже в компанії працює майже дві тисячі осіб, а канал займає 9 місце в рейтингу, а на найрейтинговіших українських телеканалах - трохи більше 500 працівників.

Крім того, одним з першочергових завдань нового керівництва НТКУ є зміна статусу телекомпанії. "Я буду домагатися, щоб ми стали державним підприємством, тоді хоч можна буде людям зарплату підвищити, адже зараз нам тарифна сітка це зробити не дозволяє" - сказав президент НТКУ.

Інтерфакс-УкраїнаРеклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування