25.06

Банківський форум

45 бюлетенів за Януковича коштують три роки тюрми

Понеділок, 28 березня 2005, 15:01
До 3 років позбавлення волі засудив Петрівський райсуд Кіровоградської області голову дільничної виборчої комісії №168 округу №104 за фальсифікацію результатів голосування в першому турі виборів президента України.

Про це повідомила прес-секретар прокурора області Наталя Алєксєєнко.

За її словами, кримінальна справа була порушена 22 грудня 2004 року прокурором Петрівського району за фактом підлогу виборчих документів за ознаками злочину, передбаченого ст. 158 ч.3 Кримінального кодексу України.

У ході розслідування було встановлено, що 31 жовтня минулого року близько 19.30 на виборчій дільниці № 168 територіального виборчого округу № 104 із залу для голосування зникла скринька із бюлетенями і 45 виборчих бюлетенів.

Згодом їх виявили члени дільничної комісії в сусідній кімнаті, при цьому 45 бюлетенів були заповнені одним чорнилом та одним почерком, підкреслила Алєксєєнко.

Встановлено, що всі означені бюлетені заповнені головою комісії, при цьому остання внесла недостовірні дані щодо особи, яка їх видала, та власноруч поставила відмітки про голосування за кандидата на пост президента України Віктора Януковича.

Рішенням суду жінку визнано винною у скоєнні злочину, передбаченого ч.3 ст.158 Кримінального кодексу України. Судом застосовано ст. 69 ККУ (призначення більш м'якого покарання, ніж передбачено законом) і призначено покарання у вигляді трьох років позбавлення волі із забороною займатися діяльністю, пов'язаною із виборами протягом трьох років.

Алєксєєнко зазначила, що рішення суду поки не набрало законної сили і може бути оскаржене.

УНІАН

Читайте також:

Фальсифікаторам Януковича дали 8 років на двох

За фальшиві бюлетені порушники сидітимуть 3 і 3,5 роки

За зайві голоси для Януковича посадили на 5 років

За обливання фарбою бюлетенів дали 5 років ув'язнення

Фальшивих відкріпників засудили до 1,5 років виправних робіт


Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування