В Україну їде повірена у справі Гонгадзе

Середа, 30 березня 2005, 10:42
За дорученням Ради Європи в Україну в середу прибуває депутат Парламентської асамблеї цієї організації, екс-міністр юстиції Німеччини Сабіне Лейтгойсер-Шнарренберґер, яка має ознайомитися з ходом слідства у справі Георгія Гонгадзе.

Про це повідомляє Німецька хвиля.

Уповноважена Ради Європи має намір зустрітися з президентом України, головою МВС, генпрокурором і представниками журналістських організацій.

Перебуваючи у Києві, вона хоче засвідчити підтримку з боку Ради Європи прагненню встановити мотиви злочину, а також відповідальних за його скоєння на всіх рівнях.

"Хоча вже відбулася низка арештів, все ж у нас є вагомі підстави сумніватися в тому, що злочин розкрито", - наголосила депутат ПАРЄ.

Вона висловила сподівання, що до справи буде залучено плівки Мельниченка.

Лейтгойсер-Шнарренберґер зазначає, що Рада Європи пропонує допомогу у проведенні незалежної експертизи щодо автентичності плівок. Як відомо, деякі експерти висловлюють сумнів у можливості залучення до справи незаконних записів.

Проте, за висловом європейського політика, це питання має розглядати український суд.

На думку Лейтгойсер-Шнарренберґер, судді мають керуватися як українським законодавством, так і загальними правовими засадами. Уповноважена звернула увагу на досвід Сполучених Штатів, де вже є прецеденти залучення судом незаконно зроблених записів.

Читайте також:

Піскун теж їде до Мельниченка

ЮЩЕНКО ЗУСТРІНЕТЬСЯ З МЕЛЬНИЧЕНКОМ В США і дасть гарантії

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування