25.06

Банківський форум

Мартиненко розповів німцям, що Янукович - не лідер опозиції

Середа, 30 березня 2005, 11:54
Екс-кандидат у президенти Віктор Янукович не здатний очолити опозицію на парламентських виборах 2006 року.

Про це заявив керівник фракції "Наша Україна" Микола Мартиненко під час зустрічі з головою Комітету з іноземних справ німецького Бундестагу Фолькером Рюе, повідомляє прес-служба фракції.

"Віктор Янукович не здатен очолити опозицію на парламентських виборах, хоча рейтинг Партії регіонів за інерцією президентської кампанії все ще високий", - зазначив Мартиненко.

"СДПУ(о) публічно заявляла про неготовність до опозиційності, рейтинг же Компартії в суспільстві постійно падає, і з 2002 роком зменшився у кілька разів", - відзначив депутат.

Характеризуючи нинішню ситуацію, лідер фракції "Наша Україна" вказав на дві головні тенденції.

"Перша – надзвичайно високий рівень довіри до нової влади як передумова для реалізації виборчої програми президента, зокрема, забезпечення соціально-економічного розвитку держави. Це є основним завданням влади, а також інструментом подолання передвиборчих протиріч між регіонами України", - сказав Мартиненко.

"Друга тенденція – відсутність реальної опозиції, необхідної для стабільності демократичного розвитку. У нас на 100% буде ясність із більшістю та опозицією після виборів 2006 року, що відбудуться на новій, пропорційній основі", - спрогнозував депутат на зустрічі з головою Комітету у закордонних справах Німецького Бундестагу Фолькером Рюе.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування