Економічна правда запрошує на перший за час великої війни Банківський форум

Лазаренку повернуть статус депутата?

Четвер, 31 березня 2005, 13:26
Верховний Суд задовольнив скаргу екс-прем'єра Павла Лазаренка та скасував рішення суду про закриття провадження у справі Лазаренка проти Верховної Ради.

Таке рішення було ухвалено в четвер судовою палатою у цивільних справах Верховного Суду України, повідомляють представники Лазаренка Прозоровський та Долгопола.

Своїм рішенням судова палата скасувала попереднє рішення суду касаційної інстанції від 24 лютого 2004 року про закриття провадження у цивільній справі за позовом Лазаренка до Верховної Ради, який просив суд визнати незаконною постанову парламенту від 7 лютого 2002 року про припинення його депутатських повноважень".

"Отже, Верховний Суд України визнав, що попередні судові рішення з цього питання не відповідають Конституції України", - зазначається в повідомленні представників Лазаренка.

Позов про визнання незаконною вищезазначеної постанови парламенту Лазаренко подав до Печерського райсуду Києва у березні 2002 року.

Постанову про припинення повноважень було внесено комуністом Георгієм Крючковим і об'єднаним соціал-демократом Віктором Медведчуком 7 лютого 2002 року.

Автори проекту пропонували припинити депутатські повноваження Лазаренка у зв'язку з рішенням суду в Швейцарії, який визнав Лазаренка винним у відмиванні грошей.

"Українська правда"

Читайте також:

Депутати розглянули постанову про припинення депутатських повноважень Лазаренко

Лазаренко більше не депутат

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування