СОРАТНИК ТИМОШЕНКО СТАВ ПРЕМ'ЄРОМ КРИМУ

Середа, 20 квітня 2005, 12:05
Анатолій Матвієнко став новим прем’єр-міністром автономної республіки Крим.

Як повідомив телеканал "5 канал" за Матвієнка проголосували 61 депутат зі 100. Це на 10 голосів більше, ніж було потрібно. Голосування відбулося після тригодинних консультацій.

Виступаючи з парламентської трибуни відразу після голосування по його кандидатурі, Матвієнко заявив, що пропозицію стати прем'єром зробив йому президент України Віктор Ющенко.

"Я член його команди й зроблю все можливе, щоб Ющенко був успішним президентом. Я не міг поступити інакше, як відповістити згодою на його пропозицію", сказав Матвієнко.

Він заявив, що бачить у Криму економічні, екологічні, міжнаціональні, політичні й геополітичні проблеми.

"Я не приїхав сюди за пропозицією президента України займатися політичними питаннями й розбираннями. Рада міністрів Криму має вирішувати соціально-економічні проблеми, і вона має займатися цим", додав Матвієнко.

Новий прем'єр Криму висловив упевненість у тому, що позитивний результат можливий тільки за однієї умови - якщо в основу своєї діяльності Рада міністрів Криму поставить "за святість національні інтереси України, інтереси Криму й всіх його жителів".

"Як тільки почнуть переважати інтереси корпоративні або частки, спокій у Криму ніколи не наступить", упевнений Матвієнко.

Раніше спроба голосування за Матвієнка як прем'єра не увінчалася успіхом. За нього проголосували лише 47 депутатів із 79 присутніх у залі депутатів. Всього у кримському парламенті 100 депутатів. Для затвердження прем'єра Криму необхідно не менш 2/3 голосів.

"Українська правда"powered by lun.ua