Антимонопольний комітет перевірить ціни "Воля-кабель"

Середа, 27 квітня 2005, 17:55
Антимонопольний комітет України розпочав перевірку компанії "Воля-Кабель" у зв'язку з підвищенням нею тарифів на послуги кабельного телебачення у Києві.

Причиною вивчення ситуації стало звернення самої компанії до Антимонопольного комітету за роз'ясненням щодо дотримання вимог законодавства про захист економічної конкуренції при впровадженні нових тарифів, а також численних звернень від споживачів щодо правомірності таких дій.

У цьому зв'язку, комітет прийняв рішення провести детальне дослідження, аби запобігти можливим зловживанням на цьому ринку.

Коментуючи прийняте рішення, голова Антимонопольного комітету Олексій Костусєв зазначив, що попри те, що "Антимонопольний комітет за своєю сутністю завжди виступає проти надмірного регулювання ринку", в ситуації із тарифами на послуги кабельного телебачення він був ініціатором регулювання тарифів.

Як зазначає Костусєв, "оператори кабельного телебачення є монополістами, і розмір тарифів зачіпає інтереси мільйонів не надто забезпечених людей".

На його думку, те, що нині регулювання тарифів відмінено, "відкрило можливість для зростання цін".

"З тим, щоб у межах своєї компетенції розібратися у процесах, котрі сьогодні відбуваються на ринку кабельного телебачення, ми відкрили справу і проводимо серйозне розслідування", - пояснив Костусєв.

Голова Антимонопольного комітету запевнив, що ним буде зроблено все, "щоб не допустити необґрунтованого зростання цін", а також висловив сподівання, "що інші органи влади також займуть у цьому питанні активну позицію".

"Українська правда"

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування