Бюлетені в Мукачевому викрадав заступник губернатора

Четвер, 28 квітня 2005, 15:00
Генпрокуратура України 26 квітня цього року порушила кримінальну справу стосовно колишнього заступника голови Закарпатської області Віктора Дядченка.

У той же день його було затримано, а 27 квітня Мукачівський міжрайонний суд виніс постанову про обрання запобіжного заходу у вигляді взяття під варту, повідомляє прес-служба генпрокуратури.

Як встановлено, 18-19 квітня минулого року під час виборів міського голови Мукачевого Дядченко, будучи службовою особою та діючи в складі організованої групи, вносив завідомо неправдиві відомості до протоколів дільничних виборчих комісій.

Окрім того, зловживаючи своїм службовим становищем, шляхом погроз примушував керівників виборчих комісій вносити зміни до вже оформлених протоколів про результати голосування.

Надалі члени організованої групи, до якої входив і Дядченко, з метою приховування факту фальсифікації виборів викрали з приміщення Мукачівського міськвиконкому протоколи та виборчі бюлетені, що є особливо важливими документами, які згодом були знищені.

Раніше повідомлялося про затримання та арешт іншого члена цієї організованої групи – колишнього начальника Мукачівського міськвідділу УМВС України в Закарпатській області Валерія Дернового, якому інкримінуються аналогічні обвинувачення.

Наразі, у ході розслідування цього злочину перевіряється причетність до нього інших службових осіб.

Під час виборів мукачівського мера навесні 2004 року зникли бюлетені виборів та протоколи виборчкому. Саме на їх основі виборчком, який очолював член СДПУ(о), заявив про перемогу кандидата від СДПУ(о) Ернеста Нусера.

"Українська правда"

Читайте також:

СДПУ(о) поскаржилося Карпачовій на репресії

Луценко знайшов фальсифікаторів виборів в Мукачевому

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування