Ахметов не збирався продавати свої активи Росії

Четвер, 28 квітня 2005, 15:24
Компанія "System Capital Management" не має ні планів, ні намірів продавати жоден із основних активів.

Про це повідомили в Департаменті корпоративних комунікацій ЗАТ "SCM", коментуючи повідомлення, що з'явилися в ЗМІ, про можливий продаж активів компанії.

У "SCM" зазначили, що компанія має "принадливий досвід у придбанні і розвитку бізнесу в Україні", і в наших планах – не продавати бізнес-активи, а розвивати їх надалі шляхом залучення високопрофесійного менеджменту і інвестування.

У компанії також повідомили, що "SCM" купуватиме додаткові активи в Україні і за кордоном, але тільки "відповідно до існуючої корпоративної стратегії розвитку".

Раніше в деяких ЗМІ з'явилися повідомлення, що "SCM" розпродає гірничорудні активи, і що президент компанії Ринат Ахметов проводив переговори про це в Москві із закордонними компаніями.

"SCM" придбала держпакети Північного і Центрального гірничо-збагачувальних комбінатів минулого року в рамках приватизації "Укррудпрому". Зараз українська влада заявляє про можливий перегляд результатів приватизації "Укррудпрому".

90% акцій ЗАТ "SCM" належить Ринату Ахметову.

УНІАН

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
17:05
хокейВизначилися всі суперники збірної України на чемпіонаті світу 2026 року
16:45
Двоє юнаків з Кривого Рогу отримали нагороди, бо відмовили вербувальникам ФСБ
16:35
Бельгія спробує пришвидшити передачу F-16 Україні
16:32
В Україні почали частіше купувати мотоцикли: які моделі популярні
16:31
Рада ЄС розкрила деталі персональних санкцій за дестабілізацію з боку Росії
16:20
На Сумщині вирок отримав чоловік, який виготовляв зброю для захисту від росіян під час окупації
16:18
Після п'яти років збитків Міжнародна автомобільна федерація отримала прибутки
16:12
колонкаСікорський: Ми повинні бути готові, що США вмиють руки не тільки від України, але і від Європи
16:12
"ГУР: Код "Сікора". Ахтем Сеітаблаєв презентував тизер фільму про українську розвідку
16:06
хокейШвейцарія відправила Казахстан до України, Австрія розгромила Латвію на чемпіонаті світу
Усі новини...
Реклама: