Від Піскуна вимагають закрити справу на Януковича

П'ятниця, 29 квітня 2005, 16:18
Партія регіонів звернулася до генпрокуратури з вимогою припинити кримінальну справу проти уряду Віктора Януковича.

Про це йдеться в заяві партії, розміщеній на сайті Януковича.

Мова йде про порушену ГПУ справу стосовно рішення уряду Януковича про виділення минулого року 20 мільйонів гривень на підвищення премій спортсменам-олімпійцям.

"Цей крок прокуратури викликає здивування і обурення. Влада черговий раз демонструє відвертий цинізм і готовність використовувати будь-які засоби для боротьби із новою опозицією та її лідером Віктором Януковичем", говориться у зверненні.

На думку однопартійців Януковича, генпрокуратура черговий раз доводить, що у справі "паплюження опозиції вона не збирається відмовлятися від ганебної "технології" фабрикації справ буквально "з нічого", навіть всупереч здоровому глузду – аби тільки догодити замовникам".

"Але зараз йдеться про штучне і відверто безсовісне, блюзнірське і ганебне роздмухування скандалу навколо речей, які цілком очевидні для абсолютної більшості громадян України, усіх, хто дбає про славу і добре ім'я власної держави", говориться в заяві.

У ній наголошується, що "саме завдяки піклуванню Віктора Януковича як голови Національного олімпійського комітету України наші спортсмени отримали можливість належним чином готуватися до найвідповідальніших у своєму житті змагань".

"Увага, яку було приділено Віктором Федоровичем підготовці нашої олімпійської команди, дала блискучі результати – виступ олімпійської збірної в Афінах був найкращим в історії вітчизняного олімпійського руху за роки незалежності", наголошується в заяві.

Там також відзначається, що робота уряду Януковича була "схвально сприйнята" громадянами.

"Ми категорично вимагаємо припинити ганебні спекуляції навколо дій уряду Януковича, спрямованих на схвальну і добру справу. Ця нововигадана "справа" тільки завдасть очевидної шкоди авторитету України, не кажучи вже про авторитет влади в очах наших співгромадян", зазначається в заяві.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua