Путін готує Ющенку неприємний сюрприз

П'ятниця, 29 квітня 2005, 19:34
Експортне мито на нафту з 1 червня може бути встановлене на новому рекордному рівні - близько 136 доларів США за 1 тонну.

Як передає РІА "Новости", про це у п’ятницю заявив заступник начальника відділу митних платежів Мінфіну РФ Олександр Сакович.

Експортне мито на нафту переглядається раз на два місяці. Його розмір розраховується за спеціальною формулою на підставі моніторингу цін на російську нафту на світовому ринку за попередні два місяці.

З 1 квітня мито було підвищене до рекордного розміру в 102,6 долара США за тонну на підставі моніторингу цін за січень-лютий.

Мито з 1 червня буде встановлене, виходячи з моніторингу за березень-квітень.

За словами Саковича, середня ціна нафти з 1 березня до 29 квітня, за даними моніторингу, становила 47,58 долара США за барель.

"Це означає, що мито на нафту з 1 червня становитиме близько 136 доларів за тонну", - сказав Сакович.

За його словами, у разі коливань цін на нафту в останній день квітня до остаточного розрахунку можуть бути внесені мінімальні зміни, і мито з 1 червня може становити 135,9-136,1 долара США за тонну.

Експортні мита на світлі нафтопродукти (бензин та інші) на підставі моніторингу цін на нафту становитимуть близько 104 доларів за тонну, на темні нафтопродукти (мазут, бітум, кокс та інші) - близько 56 доларів за тонну, повідомив Сакович.

Зараз мито на світлі нафтопродукти становить 81,4 долара за тонну, на темні - 43,8 долара за тонну.

Нові мита на нафтопродукти набудуть чинності через місяць після публікації відповідної постанови уряду РФ - швидше за все, в двадцятих числах червня.

УНІАН

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua