Тимошенко домоглася втілення мрії потанцювати на Хрещатику

П'ятниця, 29 квітня 2005, 20:35
На день перемоги 9 травня всі головні події розгортатимуться поряд із будинком Київської мерії на вулиці Хрещатик, де перед ветеранами виступить президент Ющенко.

Відповідно до сценарного плану заходів, присвячених 60-річчю Перемоги, розміщеного на сайті уряду, на подіумі під мерією буде встановлено штандарт президента та штандарти чотирьох Українських фронтів.

Першою ветеранів Великої вітчизняної війни привітає прем’єр-міністр Юлія Тимошенко.

Після промови, вона має запросити до слова президента Віктора Ющенка. За ним слово має взяти спікер Володимир Литвин та представник ветеранів.

Як зазначено в програмі, після промов Ющенко, Литвин, Тимошенко, Омельченко та інші депутати під звуки вальсу мають запросити ветеранів до танцю.

Одночасно студенти навчальних закладів столиці по усій довжині Хрещатика запросять до вальсу ветеранів Великої вітчизняної війни.

Згідно із програмою, танець має тривати 15 хвилин, після чого посадові особи вподовж півгодини спілкуватимуться з ветеранами, яких потім буде запрошено відвідати "солдатської каші".

Вздовж Хрещатика - від Бессарабської площі до Майдану Незалежності - з двох сторінбудуть розташовані столи з накриттям тентами на випадок дощу. Гості міста та кияни будуть розміщені на тротуарах.

Ввечері на Майдані незалежності має відбутися святковий концерт, куди також приїдуть Ющенко, який з Омельченком виступить з привітаннями, Литвин, Тимошенко та члени її уряду.

Свято закінчиться о 21:00 святковим феєрверком.

Як зазначено в програмі, головою Організаційного комітету є Тимошенко. Раніше вона заявляла, що хоче запросити на вальс ветеранів.

"Українська правда"

Читайте також:

ТОМЕНКО НАЇХАВ НА ЖУРНАЛІСТІВ. Тимошенко хоче станцювати вальс

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua