Пінчуку заважають продати (не)його пакет акцій

Вівторок, 10 травня 2005, 12:42
Бізнесмен Віктор Пінчук веде переговори про продаж контрольного пакета акцій ВАТ "Нікопольський завод феросплавів", що йому не належить.

Про це повідомив перший заступник глави правління ЗАТ "Приватбанк" Тимур Новиков.

Голова наглядового правління компанії-реєстратора "Славутич-Капітал" Геннадій Корбан деталізував, що переговори про продаж контрольного пакета акцій НЗФ ведуться з низкою російських інвесторів, зокрема з російським бізнесменом Віктором Вексельбергом, - передає УНІАН.

У той же час Корбан застеріг потенційних покупців пакета акцій від можливої угоди про купівлю акцій, оскільки, на його думку, ні Пінчук, ні його бізнес-структури на сьогодні не є власниками контрольного пакета НЗФ.

"Це однаково, що купувати викрадений автомобіль", - відзначив Корбан, і додав - "ми всім рекомендуємо не купувати ці акції".

Корбан нагадав, що відповідно до реєстру, власником 50% плюс 1 акцій пакета акцій НЗФ є держава.

На 5 травня було заплановане проведення двох зборів акціонерів ВАТ "Нікопольський завод феросплавів" - у Нікополі й Орджонікідзе. До порядку денного обох зборів внесені, зокрема, питання про зміну керівництва підприємства - голови правління, ревізійної комісії, наглядової ради.

На вечір 5 травня на зборах в Орджонікідзе на невизначений строк продовжена реєстрація акціонерів.

За інформацією глави Фонду держмайна Валентини Семенюк, збори в Нікополі не можна вважати легітимними, оскільки на них не були допущені представники місцевої виконавчої влади, а також Державної комісії з цінних паперів і фондового ринку.

ВАТ "Нікопольський завод феросплавів" - найбільше в Україні підприємство з виробництва сілікомарганцю й феромарганцю. Статутний фонд НЗФ - 75 млн. 884,5 тис. грн., номінал 1 акції - 0,25 грн. КБ "Приватбанк" належить 13% акцій НЗФ.

Ліга


Усі новини...