Ющенко спробує себе в ролі Рузвельта на каналах Пінчука

Четвер, 12 травня 2005, 17:28
До двох годин дня в четвер на ім'я президента Віктора Ющенка надійшло близько 4 тис. питань від українських громадян. Найцікавіші з них будуть поставлені главі держави в прямому ефірі трьох телеканалів у цей день о 21.00.

Як повідомили в прес-службі "Нового каналу", що відповідає за збір електронних листів з питаннями президентові, шквал питань очікується ближче до вечора.

Планується, що Ющенко буде відповідати на питання протягом 2 годин у прямому ефірі, і це телеінтерв'ю буде транслюватися на Новому каналі, ICTV і СТБ.

У прямому ефірі будуть працювати й "гарячі" телефонні лінії, а також пройдуть 4 телемости - прямі включення зі спеціально підготовлених майданчиків з Києва, Львова, Донецька й Сімферополя.

Із цих майданчиків у регіонах, де також працюватимуть журналісти трьох телеканалів, люди також зможуть поставити запитання президентові.

У студії ICTV із президентом буде працювати Івана Каберник. На "Новому каналі" в студії працюватиме Оксана Гутцайт, на СТБ - Сергій Попов. СТБ буде координувати телефонні дзвінки телеглядачів.

В інтерв'ю агентству прес-секретар Ющенка Ірина Геращенко подякувала всім журналістам, які приділили увагу висвітленню підсумків ста днів роботи президента.

"Ми готувалися до цієї дати, і нам дуже хотілося, щоб у її висвітленні була повна диверсифікованість жанрів. Тому ми були вдячні каналам УТ-1, "1+1", ICTV, СТБ і "Новому каналу", які запропонували різні формати висвітлення 100 днів роботи президента", - відзначила Геращенко, нагадавши про те, що днями канали УТ-1 й "1+1" уже транслювали інтерв'ю президента за підсумками його 100-денної роботи.

"Сьогоднішній формат є надзвичайно цікавим, оскільки це буде перше в історії України спілкування президента в живому реальному ефірі з українськими громадянами", - підкреслила Геращенко.

Вона також нагадала, що Ющенко як народний депутат і як кандидат у президенти вже використав для спілкування з українським виборцем формат прямого ефіру, "коли це було можливо".

Геращенко також нагадала, що такий формат спілкування із громадянами вже використали президенти США Франклін Рузвельт, Франції Жак Ширак, Польщі Олександр Кваснєвський, Росії Володимир Путін й інші. За словами прес-секретаря, сьогодні і в Україні "народжується дуже гарна традиція спілкування президента із громадянами".

"Інтерфакс-Україна"