Секретаріат Ющенка визнає свою вину, що вони схожі на демона

Четвер, 12 травня 2005, 22:43
Секретаріат президента України виступив із заявою, що не здійснює "жодного тиску на засоби масової інформації і готовий до всебічної співпраці з мас-медіа".

У коментарі заступника державного секретаря Маркіяна Лубківського говориться, що останнім часом з'явилася "низка безпідставних звинувачень".

"Секретаріат президента рішуче відкидає такі закиди, які носять характер припущень чи гіпотез і не базуються на реальних фактах: немає і не буде ані темників, ані вказівок, ані рекомендацій", - сказано в заяві.

Однією з причин появи заяви "ми вважаємо високий ступінь недовіри до інституту держави, породженої минулою владою", говориться в коментарі.

"Водночас, необхідно погодитися, що більшість інсинуацій пов’язана з певним браком інформації про діяльність секретаріату, що пояснюється не його закритістю, а виключно процесом становлення", - також зазначається у коментарі Лубківського.

Він пообіцяв, що 20 травня буде проведено перший брифінг у секретаріаті президента України для представників ЗМІ.

"Секретаріат президента України просить не демонізувати його діяльність у інформаційній сфері і підтверджує відкритість для засобів масової інформації, підтверджуючи готовність до всебічної співпраці", - сказано в заяві.

Українська правда

Читайте також:

Цензури немає! Цензури немає?
powered by lun.ua