Янукович не дозволить звести нанівець політичну реформу

П'ятниця, 13 травня 2005, 13:41
Віктор Янукович заявляє, що опозиція ніколи не дозволить "звести нанівець" політичну реформу і вона відбудеться "у визначений термін".

Про це лідер Партії регіонів заявив у п'ятницю під час проведення чат-конференції на своєму персональному сайті.

"І якщо хтось легковажить цією справою і сподівається, що ігри навколо реформи можуть вдатися, то я би порадив подумати про наслідки таких висловлень. Грош ціна всім розмовам про демократію, якщо ми не досягнемо головного, якщо влада і далі буде сконцентрована в одних руках, що неодмінно призведе до грубих помилок і до зловживань", вважає Янукович.

Він заявив, що критика минулої влади була пов'язана з тим, що "занадто велика концентрація влади в одних руках призводила до дисбалансу в цілому всієї політичної і економічної системи в державі".

"Зараз за короткий термін, за ці 100 днів ми побачили, до чого це може призвести в майбутньому. Тому ми будемо блокувати зусилля з всіма політичними силами, які обстоюють політичну реформу", додав колишній кандидат в президенти, що програв Ющенку.

На його переконання, в Україні буде стабільність тільки тоді, коли буде досягнутий баланс політичних повноважень всіх гілок влади, "коли ми будемо мати можливість почути один одного, коли буде панувати незалежна думка людей".

"Українська правда"
powered by lun.ua